Humánerő Gazdálkodási ügyintéző – állás

Településellátó Szervezet

Településellátó Szervezet Göd pályázatot hirdet

Humánerő Gazdálkodási ügyintéző

munkakör betöltésére,

határozatlan idejű, közalkalmazotti jogviszonyban.

Munkakörbe tartozó feladatok:

  • humánpolitikai feladatok ellátása ( közalkalmazotti kinevezések, módosítások, megszüntetések készítése)
  • illetményszámfejtéshez szükséges adatok, a nem rendszeres és egyéb juttatások rögzítése a KIRA rendszerben,
  • adatszolgáltatási feladatkörök ellátása

Pályázati feltételek:

középiskola / gimnázium szakirányú (bér és TB ügyintéző) , pályázat elbírálásánál előnyt jelent a főiskolai végzettség, hasonló szervezetnél szerzett szakmai tapasztalat, társadalombiztosítási és bérügyi szakelőadói végzettség

A munkakör pályázat elbírálását követően azonnal betölthető.

A pályázat benyújtásának határideje: 2021. január 29.

A pályázat elbírálásának határideje: 2021. február 2.

Illetmény és juttatások:

Az illetmény megállapítására és a juttatásokra a Közalkalmazottak jogállásáról szóló 1992. évi XXXIII. törvény rendelkezései az irányadók.

Állás, munka területe(i):

  • HR, Munkaügy
  • Bérszámfejtés, TB ügyintézés
  • HR adminisztráció
  • Közigazgatás
  • Közalkalmazott

Szükséges tapasztalat:

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség:

  • Középiskola

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Foglalkoztatás jellege:

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye:

Göd