Ünnepvárás az iskolában

HUZELLA ISKOLA

Az alsó tagozatosok alkalmi kórusa „körbeénekelte” az iskolát

A december idén is rengeteg programot kínált a diákjainknak. Hatodikán minden osztályba ellátogatott a Mikulás. A sok-sok csomag szétosztásában krampuszok segítették munkáját. 17-én a hagyományos csereberevásáron új gazdára találtak a kisebb-nagyobb kincsek.
December 19-én az alsósok – a 4.a, 4.b, 4.c, 4.d és a 2.e osztály – négy helyszínen énekeltek kedves karácsonyi énekeket. Köszönet mindezért Miklósiné Nagy Ágota, Horváth Melinda és Hanzó Emese kollégáinknak!
A téli szünet előtti utolsó tanítási napon a felsős énekkar mutatkozott be, ők két helyszínen adták elő műsorukat. Iskolánk arculatához igazodva angolul, németül és magyarul is énekeltek. Az énekkar vezetője Béki-Kissik Barbara tanárnő.

H. A.