Önkéntes tűzoltóság Gödön

Tisztelt gödi Lakosok!

Örömmel közöljük, hogy egyesületünk, a Dunakanyar Polgárőrség felvette feladatai közé az önkéntes tűzoltó-tevékenységet. Nyolcan tettek eredményes tűzoltóvizsgát. Egyesületünk az eszközök beszerzésén fáradozik. Sajnos addig, amíg nincs megfelelő technikai berendezésünk, nem tudunk teljes erővel beavatkozni a tűzeseteknél. Szeretnénk segítséget kérni Göd lakosságától, hogy támogassák egyesületünket. Amit teszünk, a város érdekében tesszük, szabadidőnkben, ingyen.
Kérjük, jelentkezzenek csapatunkba! Előnyt jelent, ha valaki tűzoltóvizsgával, elsősegély-tanfolyami bizonyítvánnyal rendelkezik. Várjuk polgárőrségünkbe is a lokálpatrióta érzelmű lakosokat, hölgyeket és urakat egyaránt. Egyesületünk fontosnak tartja az épített és természetes környezet védelmét, a lakosság biztonságérzetének növelését, valamint a fiatalok jó irányba terelését. Várjuk olyan fiatalok jelentkezését ifjú polgárőrnek, akik betöltötték a 16. életévüket, és preventív jelenlétükkel tenni szeretnének a városért, ezzel is példát mutatva másoknak. Az érdeklődők jelentkezését a következő telefonszámon várjuk: (06 20) 746-5310. Amennyiben módjukban áll, pénzügyi támogatásaikat a következő bankszámlaszámra várjuk: 64700069-30100134.
Támogatásaikat előre is köszönjük!

Babus Gábor
egyesületi elnök