Eredmények a Bolyai Természettudományi Csapatversenyen

NÉMETH LÁSZLÓ ISKOLA

Február 13-án rendezték meg az idei Bolyai Természettudományi Csapatverseny területi fordulóját. Iskolánkból 19, egyenként négyfős csapatot neveztünk és készítettünk fel a versenyre. Tanulóink idén is szép eredményt értek el, négy csapatunk is a legjobb tíz között végzett.
Kimagasló eredményt ért el az 5.d osztály GÖDIJÓK nevű csapata (Baranyák Domonkos, Bedécs Dávid, Gabányi Gábor, Galbavy Zsuzsanna, felkészítő tanárok: Benkő Csilla és Bereginé Antal Csilla), amely 89 csapat közül az 5. helyen végzett, valamint a 7. évfolyam Newton csodálói csapata (Gál Ákos, Kiss Petra, Kismarosi Emma, Telek Barnabás, felkészítő tanárok: Bartus Klaudia, Mézes Mónika és Bereginé Antal Csilla). Ők 51 csapat közül negyedikek lettek.
A legeredményesebb tanulóink és felkészítőik Budapesten a Szent István Gimnáziumban vehették át díjaikat.

A. Cs.