A művészeti tagozat hírei

NÉMETH LÁSZLÓ ISKOLA

Az Új-Zélandon megjelenő Wellingtoni Magyar Hírmondó által kiírt „Az én álmom 2019-re” című országos pályázaton növendékeink sikeresen szerepeltek. Ottó Nóra, Ulbrecht Evelin, Rezes Simon, Markó Ivett, Göllény Eszter, Bernáth Anna és Bárdos Marcell első helyezést értek el. Fata Nóra, Udvardy Ákos, Szép Lara, Erdélyi Zsófia és Pogány-Kurucz Boglárka pedig különdíjasok lettek. Gratulálunk a gyerekeknek és tanáruknak, Tóth Tamásnak!
Február 15-én fuvolista növendékeink közül hatan vettek részt a Szentendrén megrendezett I. Minősítő Fuvolaversenyen. Tanulóink kiválóan szerepeltek: Varga Dorottya arany, Mester Enikő, Tomon Benedek és Csikós Nóra ezüst, Gulácsi Júlia és Guba Enikő bronz minősítést kapott. A felkészítő tanár Stefánné Kelemen Judit, a zongorakísérő pedig Boross Anett volt.
Idén tavasszal a Gödi Művészetoktatásért Alapítvány két megyei versenyt szervez. Iskolánk március 14-én ad otthont a VI. Pest Megyei Rézfúvós Versenynek, ezt követően április 13-án a IV. Pest Megyei Dallam-Ütőhangszeres Szólóverseny és Találkozónak. Minden érdeklődőt szeretettel várunk programjainkra!

Sz. A.