A Gödi SE női kézilabdacsapatainak mérkőzései

Kézilabda

IdőpontHazai – VendégOsztály
NBI. b felnőtt bajnokság programja
02. 23., vasárnap 18 óraGödi Sportegyesület – GBB ZRT Kecskeméti NKSENB1/B felnőtt
02. 29., szombat 16 óraKispest NKK – Gödi SportegyesületNB1/B felnőtt
03. 08., vasárnap 18 óraGödi Sportegyesület – NKK BalmazújvárosNB1/B felnőtt
03. 14., szombat 14 óraGödi Sportegyesület – Oxxo Energy Orosházi NKCNB1/B felnőtt
04. 04., szombat 18 óraPC Trade Szeged – Gödi SportegyesületNB1/B felnőtt
04. 18., szombat 18 óraGödi Sportegyesület – Hajdúnánás SKNB1/B felnőtt
04. 25., szombat 11 óraTempo KSE – Gödi SportegyesületNB1/B felnőtt
05. 10., vasárnap 18 óraGödi Sportegyesület – VS DunakesziNB1/B felnőtt
05. 16., szombat 18 óraEszterházy SC – Gödi SportegyesületNB1/B felnőtt
Megyei bajnokság alapszakasz programja
02. 23., vasárnap 15:40 óraGödi Sportegyesület II. – Albertirsa SEmegyei felnőtt
03. 01., vasárnap 17 óraDomony KSE – Gödi Sportegyesület II.megyei felnőtt
03. 08., vasárnap 11:30 óraGödi Sportegyesület II. – Kóka KSKmegyei felnőtt
03. 22., vasárnap 18:30 óraCsömöri SSZN KFT – Gödi Sportegyesület II.megyei felnőtt
Ifjúsági bajnokság programja
02. 20., csütörtök 18:30Gödi Sportegyesület – Dabasi KC VSEIfjúsági II. osztály
02. 29., szombat 18 óraKispest NKK – Gödi SportegyesületIfjúsági II. osztály
03. 07., szombat 14 óraNKK Balmazújváros – Gödi SportegyesületIfjúsági II. osztály
03. 14., szombat 18 óraGödi Sportegyesület – Szigetszentmiklós NKSEIfjúsági II. osztály
04. 05., vasárnap 18 óraK. Szeged SE – Gödi SportegyesületIfjúsági II. osztály
04. 18., szombat 15:40 óraGödi Sportegyesület – Szeghalmi NKCIfjúsági II. osztály
04. 24., péntek 17 óraDVSC SCHAEFFLER II. – Gödi SportegyesületIfjúsági II. osztály
05. 10., vasárnap 15:40 óraGödi Sportegyesület – Hódmezővásárhelyi LKCIfjúsági II. osztály
05. 16., szombat 15:30 óraEszterházy SC – Gödi SportegyesületIfjúsági II. osztály
Serdülő bajnokság programja
02. 23., vasárnap 14 óraGödi Sportegyesület – GBB ZRT Kecskeméti NKSESerdülő II. osztály
02. 29., szombat 14:20 óraKispest NKK – Gödi SportegyesületSerdülő II. osztály
03. 07., szombat 16 óraNKK Balmazújváros – Gödi SportegyesületSerdülő II. osztály
03. 14., szombat 16:15Gödi Sportegyesület – BVSC - ZuglóSerdülő II. osztály
04. 03., péntek 18:45 óraSzentendrei NKE – Gödi SportegyesületSerdülő II. osztály
04. 18., szombat 14 óraGödi Sportegyesület – Hajdúnánás SKSerdülő II. osztály
04. 23., csütörtök 17:25 óraCsepel DSE – Gödi SportegyesületSerdülő II. osztály
05. 10., vasárnap 14 óraGödi Sportegyesület – Hódmezővásárhelyi LKCSerdülő II. osztály
05. 16., szombat 13:45 óraEszterházy SC – Gödi SportegyesületSerdülő II. osztály
U-15 Gyermekbajnokság programja
03. 08., vasárnap 10 óraGödi Sportegyesület – REACU-15 (Mogyoródon)
03. 08., vasárnap 12 óraGödi Sportegyesület – DKAU-15 (Mogyoródon)
03. 28., szombat 14 óraGödi Sportegyesület – Nagykáta SEU-15 (Jászbererényben)
03. 28., szombat 16 óraGödi Sportegyesület – Jászfényszaru VSEU-15 (Jászbererényben)
04. 26., vasárnap 11 óraKóka KSK – Gödi SportegyesületU-15 (Nagykátán)
04. 26., vasárnap 13 óraJászberényi TF DSE – Gödi SportegyesületU-15 (Nagykátán)
05. 23., szombat 9 óraDKA – Gödi SportegyesületU-15 ( Gödön)
05. 23., szombat 14 óraREAC – Gödi SportegyesületU-15 ( Gödön)
U-13 Gyermekbajnokság programja
03. 01., vasárnap 10 óraDKA – Gödi SEU-13 (Gödön)
03. 01., vasárnap 13:40 óraKézilabda Utánpótlás KFT – Gödi SEU-13 (Gödön)
U-11 Gyermekbajnokság programja
02. 29., szombat 13 óraPilisvörösvári KSK – Gödi SEU-11 (Bp. Fáy u.)
02. 29., szombat 14:30 óraEmericus KSE – Gödi SEU-11 (Bp. Fáy u.)
03. 28., szombat 09:45 óraGödi SE – DKA II.U-11 (Bp. Újlak u.)
03. 28., szombat 11:15 óraGödi SE – Emericus KSEU-11 (Bp. Újlak u.)
04. 26., vasárnap 10 óraGödi SE – DKA I.U-11 (Gödön)
04. 26., vasárnap 15:15 óraGödöllői SE – Gödi SEU-11 (Gödön)