A GSE csapatainak eredményei

Labdarúgás

U14
Gödi SE – Dunakeszi Vasutas SE 3-2 (góllövők: Madaras Ákos, Balogh Ákos, Földi Zsombor)
Gödi SE – Fortuna Kismaros SC 9-0 (Tárnoki Talabos Gergő 2, Dobos Patrik 2, Kovács Zsombor 2, Szilágyi Levente, Geiger Ágoston, Muka Patrik)

U16
Gödi SE – Pátyi SE 10-1 (Helmes Vilmos 3, Király Gábor 3, Madaras Ákos, Balogh Ákos, Ferenci Botond, Kovács Zsombor) 
Pilisvörösvári UFC – Gödi SE 3-2 (Modróczky Botond, Király)
Gödi SE – Leányfalui SE 25-1 (Modróczky 8, Dobos Patrik 6, Helmes 5, Király 2, Horváth Marcell 2, Madaras, Kovács)
Nagykovácsi USE – Gödi SE 5-0
Gödi SE – SZE-FI LSE 2-10 (Király, Modróczky)
Solymári SC – Gödi SE 2-3 (Balogh 2, Király)

U19
Gödi SE – Fortuna Kismaros SC 3-1 (Libényi Bertalan, Áldorfai Martin, Vasvári Magor)
Kistarcsa VSC – Gödi SE 2-6  (Székely Ákos 3, Belényesi Ákos, Modróczky Botond, öngól)
Verőce SE – Gödi SE 0-12 (Vasvári 3, Simonffy Bálint 3, Fellner Bálint 2, Zahorecz Tamás, Belényesi, Áldorfai, Kovács Péter)  
Gödi SE – Vác-Deákvár SE 3-2 (Szabó Vilmos, Vasvári, Simonffy)

Felnőtt, Megye II.
Pomáz – ICO SE – Gödi SE 4-0
Gödi SE – Aszód FC 1-2 (László Márton)
Valkó KSK – Gödi SE 4-3 (Ráth Vince 2, Sápi Pál)
Gödi SE – Csömöri KSK 5-1 (Ráth, Jambrik Máté, Székely Ákos, Belényesi Ákos, Oláh Dániel)
Gödi SE – Kartal SE 1-2 (Ráth)
Mogyoród FC – Gödi SE 1-1 (Török Dániel)

Felnőtt, Megye IV.
Gödi SE – Budajenői KSE 2-0 (Martin-Gál Miklós 2)
Mogyoród KSK – Gödi SE 2-3 (Hiervarter Károly, Martin-Gál, Kreisz Kristóf) 
Gödi SE – Fóti SE 7-0 (Martin-Gál 5, Sebő András, Szakács Zoltán)
Pomáz ICO SE – Gödi SE 2-3 (Martin-Gál, Sebő, Batári Gergő)
Nagykovácsi USE – Gödi SE 3-6 (Martin-Gál 2, Nagy Gábor 2, Batári, Balázs Máté)
Gödi SE – FC Sződ 7-0 (Martin-Gál 2, Batári 2, Hiervarter 2, Szakács)        
Öregfiúk
Gödi SE – Vácrátóti KSE 8-0 (Hiervarter Károly 4, Vincze Attila 2, Takács Ádám, Laczik Zsolt)
Vácduka KSK – Gödi SE 1-6 (Román Gergely 2, Hiervarter, Laczik, Batári Gergő, Vincze)
Gödi SE – Vác VLSE 2-2 (Hiervarter 2)
Szendehely FC – Gödi SE 0-4 (Román, Wágner Bálint, Takács, Kránitz Attila) 
Gödi SE – Szobi SC 3-0 (Wágner, Hiervarter, Tuza József)
Gödi SE – Verőce SE 0-2

Nők
Gödöllői SK – Gödi SE 6-1 (Bari Viktória)
Eger SE – Gödi SE 3-3 (Gálik Ágnes, Balázs Anna Imola, öngól)
Gödi SE – Complexpress-Metis NFC II 0-4

A Gödi SE Labdarúgó Szakosztályának aktuális eseményeiről, a mérkőzések, tornák beszámolóiról a Gödi SE Facebook-oldalán olvashat: https://www.facebook.com/Godise2131/